Прямой эфир
» » Independent: РОЗСЛІДУВАННЯ РОСІЙСЬКИХ ЗВ'ЯЗКІВ МАНАФОРТА ПОГІРШУЄ УКРАЇНО-АМЕРИКАНСЬКІ ВІДНОСИНИ

Independent: РОЗСЛІДУВАННЯ РОСІЙСЬКИХ ЗВ'ЯЗКІВ МАНАФОРТА ПОГІРШУЄ УКРАЇНО-АМЕРИКАНСЬКІ ВІДНОСИНИ

Відносини між Києвом та Вашингтоном навряд чи потеплішають найближчим часом - принаймні, поки триватимуть розслідування щодо ймовірного втручання Росії в американські вибори.

Президент Петро Порошенко намагається "реабілітувати себе" перед Дональдом Трампом за відкриту підтримку Хілларі Клінтон. Але справа не тільки в суперечливих заявах українських політиків, які під час перевиборчої кампанії ставили під сумнів компетенцію кандидата-бізнесмена.

Йдеться ще й про намагання українських посадовців допомогти Демократичній партії викрити контакти між Кремлем та оточенням пана Трампа.

Пан Порошенко і досі не зустрічався з американським президентом. На заваді спробам посла України у Вашингтоні Валерія Чалого організувати зустріч стало переконання команди Трампа у тому, що у зговір з демократами вступали люди, близькі до посольства.

Можливо, для українського уряду було б краще, якби ФБР все ж не розслідувала б суперечливі зв'язки команди пана Трампа, і зокрема одного з екс-керівників його передвиборчого штабу Пола Манафорта, з росіянами - "щоб не погіршити відносини" Києва з Білим домом.

У Білому домі нещодавно заявили, що пан Манафорт "відігравав дуже обмежену роль протягом дуже обмеженого часу" у президентській кампанії Дональда Трампа.

Але розслідування триватимуть і "український зв'язок" й надалі залишатиметься під особливою увагою, що навряд чи під на користь відносинам Порошенка і Трампа.

Independent

Интересная новость

Мировые СМИ о встрече Порошенко и Трампа

Мировые СМИ о встрече Порошенко и Трампа

Порошенко провел невероятно скромную встречу с Трампом …