Прямой эфир
» » СКАНДАЛЬНИЙ КОЛИШНІЙ "РАДИКАЛ" АРТЕМЕНКО НАЙНЯВ ЛОБІСТА В США

СКАНДАЛЬНИЙ КОЛИШНІЙ "РАДИКАЛ" АРТЕМЕНКО НАЙНЯВ ЛОБІСТА В США

 

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Артеменко найняв американського лобіста Дейла Армстронга для надання політичних послуг.

Інформація про це міститься в реєстрі лобістських контрактів Міністерства юстиції США.

Зазначається, що послуги Армстронга обійдуться Артеменко в $30 тис. на місяць. Крім лобізму, американець займається релігійною діяльністю. Зокрема, він є проповідником у Пенсильванської пасторської мережі.

Згідно контракту, який було укладено 28-го березня, метою лобіювання є просування американо-українських відносин. 

Щодо лобіста Дейла Армстронга, він вже давно просуває певні інтереси українських представників у Сполучених Штатах Америки. Зокрема, у його акаунті в Твіттер він пише, що "Артеменко є проамериканським та прозахідним політиком", та що "Артеменко ніколи в Україні не асоціювався з Опозиційним Блоком Манафорта". 

Раніше він брав участь у конференції з питань безпеки і американсько-українських відносин, яка була організована Радою з питань зовнішньої політики, Атлантичною Радою та Українським Конгресовим Комітетом США.

Також, пастор є членом "Американської Мережі Пасторів" та організації "Українська Ініцатива", метою якої є "відродження та відновлення України з допомогою американських пасторів".

nv.ua

 

Интересная новость

Журналист Mashable: Поговорите о сериале

Журналист Mashable: Поговорите о сериале "Мир дикого Запада", когда лоббируете важные вопросы у своего Конгрессмена

 Познавательное руководство по лоббированию Конгресса «Мы – это их проблема» привели к всплеску индивидуальных обращений …