Прямой эфир
» » СКАНДАЛЬНИЙ КОЛИШНІЙ "РАДИКАЛ" АРТЕМЕНКО НАЙНЯВ ЛОБІСТА В США

СКАНДАЛЬНИЙ КОЛИШНІЙ "РАДИКАЛ" АРТЕМЕНКО НАЙНЯВ ЛОБІСТА В США

 

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Артеменко найняв американського лобіста Дейла Армстронга для надання політичних послуг.

Інформація про це міститься в реєстрі лобістських контрактів Міністерства юстиції США.

Зазначається, що послуги Армстронга обійдуться Артеменко в $30 тис. на місяць. Крім лобізму, американець займається релігійною діяльністю. Зокрема, він є проповідником у Пенсильванської пасторської мережі.

Згідно контракту, який було укладено 28-го березня, метою лобіювання є просування американо-українських відносин. 

Щодо лобіста Дейла Армстронга, він вже давно просуває певні інтереси українських представників у Сполучених Штатах Америки. Зокрема, у його акаунті в Твіттер він пише, що "Артеменко є проамериканським та прозахідним політиком", та що "Артеменко ніколи в Україні не асоціювався з Опозиційним Блоком Манафорта". 

Раніше він брав участь у конференції з питань безпеки і американсько-українських відносин, яка була організована Радою з питань зовнішньої політики, Атлантичною Радою та Українським Конгресовим Комітетом США.

Також, пастор є членом "Американської Мережі Пасторів" та організації "Українська Ініцатива", метою якої є "відродження та відновлення України з допомогою американських пасторів".

nv.ua

 

Интересная новость

Apple лоббируют против права пользователей на ремонт айфонов

Apple лоббируют против права пользователей на ремонт айфонов

Apple пытается заблокировать законодательство, которое облегчает обычным людям ремонт их айфонов …