Прямой эфир
» » 30 ЛИСТОПАДА У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З ЛОБІЮВАННЯ ТА АДВОКАЦІЇ

30 ЛИСТОПАДА У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З ЛОБІЮВАННЯ ТА АДВОКАЦІЇ

30 листопада у Києві відбувся тренінг з лобіювання, адвокації та GR (Government Relations) для учасників діалогу зі сприяння торгівлі.

Захід був організований «Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій» за сприяння Інституту професійного лобіювання та адвокасі в Україні. Головним доповідачем тренінгу був Денис Базілевич, голова Інституту професійного лобіювання та адвокасі в Україні.

Подія викликала значний інтерес громадськості та зібрала спеціалістів з різних галузей: державні інституції, громадські організації, приватний сектор. Усі побачили необхідність законодавчого регулювання лобіювання в Україні, що дасть можливість зменшити рівень корупції та підвищити прозорість діяльності органів влади.

 

Учасники заходу дізналися про основні принципи та методи лобіювання, які використовуються в ЄС і США, а надалі можуть бути застосовані і в Україні. Була підкреслена важливість прийняття Закону «Про лобіювання» (5144-1), в контексті Асоціації України з ЕС про зону вільної торгівлі.

Гості поділились своїм успішним досвідом проведення лобістських кампаній в Україні.  Арсенал методів лобіювання приємно вразив: від інформаційних кампаній у ЗМІ до об’єднання у коаліції та колективного впливу на органи державної влади.

Денис Базілевич наголосив на необхідності взаємодії з представниками наукового середовища, експертами та аналітичними організаціями, що мають значний теоретичний та практичний досвід лобіювання. Співпраця зі ЗМІ та використання соціальних медіа для ретрансляції ходу реалізації проектів є також надзвичайно важливим для успішної лобістської кампанії.

Government Relations дозволяє компаніям заздалегідь встановити контакти з державними структурами для вирішення питань у майбутньому. GR спеціалісти створюють уяву про цілі та наміри компанії, її плани та методи діяльності.

Интересная новость

The Guardian: Трамп и Украина

The Guardian: Трамп и Украина

Американский посол в Украине: «новая администрация Трампа будет оставаться надежным партнером в борьбе за демократию». …