Прямой эфир
» » 30 ЛИСТОПАДА У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З ЛОБІЮВАННЯ ТА АДВОКАЦІЇ

30 ЛИСТОПАДА У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З ЛОБІЮВАННЯ ТА АДВОКАЦІЇ

30 листопада у Києві відбувся тренінг з лобіювання, адвокації та GR (Government Relations) для учасників діалогу зі сприяння торгівлі.

Захід був організований «Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій» за сприяння Інституту професійного лобіювання та адвокасі в Україні. Головним доповідачем тренінгу був Денис Базілевич, голова Інституту професійного лобіювання та адвокасі в Україні.

Подія викликала значний інтерес громадськості та зібрала спеціалістів з різних галузей: державні інституції, громадські організації, приватний сектор. Усі побачили необхідність законодавчого регулювання лобіювання в Україні, що дасть можливість зменшити рівень корупції та підвищити прозорість діяльності органів влади.

 

Учасники заходу дізналися про основні принципи та методи лобіювання, які використовуються в ЄС і США, а надалі можуть бути застосовані і в Україні. Була підкреслена важливість прийняття Закону «Про лобіювання» (5144-1), в контексті Асоціації України з ЕС про зону вільної торгівлі.

Гості поділились своїм успішним досвідом проведення лобістських кампаній в Україні.  Арсенал методів лобіювання приємно вразив: від інформаційних кампаній у ЗМІ до об’єднання у коаліції та колективного впливу на органи державної влади.

Денис Базілевич наголосив на необхідності взаємодії з представниками наукового середовища, експертами та аналітичними організаціями, що мають значний теоретичний та практичний досвід лобіювання. Співпраця зі ЗМІ та використання соціальних медіа для ретрансляції ходу реалізації проектів є також надзвичайно важливим для успішної лобістської кампанії.

Government Relations дозволяє компаніям заздалегідь встановити контакти з державними структурами для вирішення питань у майбутньому. GR спеціалісти створюють уяву про цілі та наміри компанії, її плани та методи діяльності.

Интересная новость

Еврокомиссия представила «реалистичные» правила лоббирования

Еврокомиссия представила «реалистичные» правила лоббирования

Европейская Комиссия призвала принять более строгие правила относительно лоббистких групп …